Haberler - Eskiköy İlkokulu

Haberler

1-A SINIFI OKUMA YARIŞMASI

1-A Sınıfı öğretmeni Fatih TABAK önderliğinde gerçekleştirilen okuma yarışmasıyla 1-A sınıfı öğrencileri hem eğlenip hem öğrendiler.

Devamı

KARAHAYIT-PAMUKKALE-LAODİKYA-SÜMER JOY PARK OYUN ALANI

Okulumuz 3/A ve 4/A Sınıfı öğrencilerine yönelik Karahayıt-Pamukkale-Laodikya-Sümer JoyPark oyun alanına gezi düzenledik. Gezimiz 14/05/2017 pazar günü saat 08:30´da Eskiköy Mahallesinden hareketimizle başlamış olup Karahayıt´ta Kırmızı su kaynağı gezilerek ardından Pamukkale´ye geçilmiştir. Pamukkale´nin tarihi eserleri incelenerek sıcak su arkının olduğu bölgedeki havuzlarda öğrencilerimiz doyasıya eğlenmişlerdir. Ardından öğle yemeği molası verilmiş ve Laodikya´ya geçilmiştir. Buradaki tarihi mekanlar gezildikten sonra son olarak Denizli Sümer JoyPark Oyun alanında öğrencilerimiz gönüllerince eğlenmişlerdir. Ardından eve dönüş gerçekleşmiştir.

Devamı

Kardeş Okulumuz Arif YALINKAYA İlkokulu Temsil Heyetinin Okulumuza Ziyaretleri

Anneler Günü Etkinlikleri kapsamında başta Anasınıfı öğretmenimiz Rabia ALTUNIŞIK ÇİLBİRCİ ve tüm öğretmenlerimizin katkılarıyla okulumuzda sergi düzenlendi. Bu etkinliğimiz öğrencilerimizin hazırlamış oldukları oyun ve yarışmalarla, Kardeş okulumuz Arif YALINKAYA İlkokulu Temsi Heyeti ve tüm velilerimizin de katılımıyla coşkuyla kutlandı. Etkinliğimizde yemekler yendi, ayrıca Kardeş okulumuz Arif YALINKAYA İlkokulu Temsi Heyeti getirmiş oldukları hediyeleri öğrencilerimize takdim ettiler. Etkinliğimiz velilerin de katılımıyla yarışmalarla son bulmuştur. Emeklerinden dolayı tüm öğretmen, velilerimiz ve Kardeş okulumuza ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz.

Devamı

KARDEŞ OKULUMUZ ARİF YALINKAYA İLKOKULU´NU 20.04.2017 TARİHİNDE ZİYARET ETTİK.

Kardeş okulumuz Arif YALINKAYA İlkokulu´nu 20.04.2017 tarihinde ziyaret ettik. İl Milli Eğitim Şube müdürümüz Sayın Ramazan YILMAZ Bey de aramızdaydı.

Devamı

Kardeş Okulumuz Arif YALINKAYA Okulumuzu Ziyaret Etti.

Denizli Milli Eğitim Müdürlüğü´nün uygulamaya koymuş olduğu "Kardeş Okul Projesi" kapsamında 02.03.2017 tarihinde kardeş okulumuz Arif YALINKAYA İlkokulu´nu temsilen Sayın Ali SERT (Müdür), Yusuf EKİNCİ (Müdür Yardımcısı), Mahmut YILMAZ (Sınıf Öğretmeni), Salih HÜYÜK (Okul Aile Birliği Başkanı) okulumuzu ziyaret etmişlerdir.

Devamı

ŞEHİDİNE SAHİP ÇIK!

ŞEHİDİNE SAHİP ÇIK!

Devamı